Conferentiehotel Novotel Rotterdam Schiedam

Vergaderingen, conferenties & evenementen in Rotterdam Schiedam

Overzicht vergaderingen & conferenties

Hier vindt u een overzicht van de conferentiefuncties in het Mercure Hotel Zwolle

Vergadering in Schiedam? Vergader bij Novotel Hotel Rotterdam Schiedam. De 4 multifunctionele zalen met een maximale capaciteit van 180 personen, bieden u één van de grootste en meest flexibele vergaderlocaties in Schiedam. Het hotel ligt naast knooppunt Kethelplein, en is daarmee vanuit alle windrichtingen eenvoudig en snel te bereiken.

Al onze vergaderzalen beschikken over airconditioning, gratis wifi, daglicht en andere vergaderfaciliteiten. Maak gebruik van onze expertise om van uw meeting in Schiedam een succes te maken.

Eigenschappen vergaderruimtes

✓ 4 vergaderzalen tot 180 personen

✓ Airconditioning

✓ Gratis WiFi

✓ Daglicht

✓ Videoconferencing

✓ Razendsnel internet

✓ Beamer

✓ Audio- & videoapparatuur*

Overzicht zaalcapaciteiten

Overzicht zaalcapaciteiten Novotel Rotterdam Schiedam

Conference RoomsCinemaClassroomBanquetU-shapeArea in m²
Walvisch 18040643196
Walvisch 1+2+3+4180901280195
Walvisch 2301001233
Walvisch 2+3+4903003099
Walvisch 3301001233
Walvisch 4301001233